Novinky webu

19.10.2017
Vloženy dva krásné nové diplomy, Keltové a draci od Jany Jeřábkové, a dále Středověký rytíř od Kateřiny Machálkové. Oběma moc děkuji ;-)


25.05.2015
Po delší době se mi konečně podařilo doplnit další krásné diplomy z hasičských táborů, které nám opět zaslala Romča a které tedy opět děkuji :-)


20.03.2015
S dalším poděkováním vkládám na web další pěkný diplom pro angličtinu od Pavlíny.


29.07.2014
Probíhá menší redesign webu z důvodu jeho rozšíření do šířky a zároveň si zkouším hrát s vyhledávačem diplomů, k čemuž bude potřeba ještě hodně úprav, aby to dávalo nějaké smysluplné výsledky. No a když už jsem v tom, zkusím to udělat o trochu hezčí ;-)

26.08.2013
Doplněny dva pěkné hasičské diplomy od autorky Jany Seifertové, které tímto také děkuji.


17.01.2013
Doplněny další krásné diplomy z hasičského tábora, které nám zaslala Romča a které jako vždy děkuji :-)


08.01.2013
Doplněny tři varianty barevného diplomu na téma sjezdové lyžování od autorky Ivy, které tímto děkuji.


07.10.2012
Po velmi dlouhé odmlce doháním nestíhací restíky a přikládám další várky diplomů od tří autorek.
Začněme velmi povedenými diplomy od Lenky Remešové, které tímto moc děkuji. Zároveň přibyl důvod k založení další sekce, a to Oslava narozenin, kam se budou vkládat šablony s pozvánkami na oslavu narozenin.


Další diplomky, konkrétně moc pěkné certifikáty z angličtiny, jsou od autorky Pavlíny Mikulenkové, které rovněž děkuji. Omlouvám se za mírnou neschopnost, nepodařilo se mi skamarádit s použitými fonty, takže jsem tam nechal standartní. Kdo chce, tak je jistě dost šikovný, aby si tam vložil své... I v tomto případě došlo k založení nové sekce, a to sekce Cizích jazyků :-).


A konečně poslední restík, tentokrát pro milovníky tenisu a florbalu, rovněž pěkné diplomy od Lenky Heřmánkové. A i té bych touto cestou rád poděkoval ;-)


Na závěr musím konstatovat, že web dosahuje na krásnou hranici 300 diplomů, a to je pěkné číslíčko ;-)

25.02.2012
Malinko jsem na žádost Rozuma upravil pozadí webu, aby nevypadal jako z roku raz dva, ale o jeden rok mladší :-)

17.02.2012
Upravena stránka s hádankami pro děti tak, aby i čtenář musel zadumat nad správnou odpovědí. Ta je vyznačena shodnou barvou s pozadím tabulky, stačí si tedy místo označit myší.

03.02.2012
Doplněny dva barevné diplomy od autorky jménem Pavlína Mikulenková, které tímto děkuji.


02.02.2012
Byla změněna hlavní stránka webu do trochu přehlednějšího stylu. Také je kladen větší důraz na zaslání Vašich diplomů na web, tak snad zde brzy přibudou nějaké novinky a nebude to tu dva roky beze změny :-) Diplomům přibyla stránka s kategoriemi.

Vytvořena také stránka s jednoduchými dětskými hádankami.

30.01.2012
Ze stránek byla odstraněna hra Hobit, která porušovala práva k vystavení zde na webu.

30.09.2011
Bylo odstraněno 12 kusů diplomů, které porušovaly práva k vystavení zde na webu.

08.08.2010
Doplněny další diplomy (a bodovací šablona), které se mi tu nakupily kolem léta, tentokráte od Páji H., Radky a Romči. Všem samozřejmě děkuji :)
01.08.2010
Díky upozornění od Petra byla opravena tak trošku fatální hrubka v podobě chybějících kategorií u diplomů. Absolutně nechápu příčinu, nicméně kromě Scifi toho chybělo mnohem víc a je otázkou, zda to na webu vůbec někdy bylo :) Každopádně chyba opravena, máme opět (nebo nově) sekce Deskové hry, Fantasy, Odpočinek, Scifi a Škola a školka. Omlouvám se za podivnou neschopnost, která se přihodí jednou maximálně dvakrát za deset let :) Po táborovém frmolu brzy doplním několik dorazivších diplomů.

11.03.2010
Vytvořen tzv. Rychlý přehled, k procvičení postřehu a zraku lze spatřit všechny diplomy a šablony na jedné stránce. V pravé části webu také přibyly dva vzkazníčky, kam můžete vcelku rychle a bezbolestně posílat návrhy na zlepšení stránek nebo otázky na věci, které se příliš nedaří vytisknout či upravit :)

17.02.2010
Doplněn diplom, resp. pochvalný list od autorky Petry, které tímto děkuji ;-).


10.10.2009
Doplněny diplomy, resp. spíše podklady pro různé táborové činnosti, které nám opět zaslal Chmura a kterému opět děkuji (Já vím, až se má fantazie trochu vypracuje, tak bych tuto frázi mohl pomalu pozměnit :-))
Každopádně jsem k této příležitosti prozatím rozdělil materiály na diplomy a šablony (má někdo lepší nápad?), abychom oddělili čistě pochvalné papíry za ty spojené s organizací (rozvrhy, jídelníčky, bodovací tabulky).07.10.2009
Tak až dnes jsem se dostal k restům z letních prázdnin. Velmi se omlouvám autorům za zdržení, ale dle starého osvědčeného pravidla: Lepší pozdě, než vůbec :) Doplněny další pěkné diplomy, tentokráte od autorky s nickem Bluewhale. Také nám zde přibyl rozvrh nočních hlídek od Romči. Oběma autorkám moc děkuji.17.06.2009
Vydraženo trochu volného času, a tak jsem vytvořil diplomy z pěkných obrázků od německé autorky Sonia.1. Dost těchto diplomů či pochval se hodí právě ke konci školního roku, tak snad někomu zapadnou do sbírky. Autorce jménem Sonia.1 samozřejmě stejně jako ostatním moc děkuji.
16.06.2009
Přidány další nové diplomy opět od Chmury a opět od Romči a opět oběma moc děkuji :)


14.05.2009
Přidány další nové diplomy, tentokráte od autorky jménem Romča, které tímto rovněž děkuji.


13.05.2009
Přidány nohejbalové diplomy, které nám zaslal Piratbaba a kterému tímto děkuji :)


30.04.2009
Conficker už je, zdá se, na dávném odpočinku, takže web už by měl být v bezpečí. Každopádně dnes jsem přidal malý návod na hledání obrázků, protože se množí prosby na shánění vhodných obrázků do diplomu a přitom Google umí docela slušně vyhledávat :)

15.04.2009
Web je neustále napadán červem Conficker. Válečné skóre vypadá tak, že červ zatím vede a zřejmě nepomáhá ani pravidelná kontrola a zákaz přepisování souborů pro všechny (včetně mě :)) Takže doporučuji nelézt sem bez Avastu! Ten ho umí poznat, zatímco Symantec Antivirus vesele nechá zatuhnout PC. Zatím mi došly nápady, ale vítěz tak snadno nevyhraje :)

05.04.2009
Minulé týdny jsem se snažil dát na web některé celotáborové či etapové hry, které nám zaslal Chmura, jemuž opět děkuji. Výsledek můžete spatřit v sekci Celotáborových her
Protože přípravy letních táborů u někoho již vrcholí, jinde teprve začínají či začnou, vložil jsem na web část Chmurovy zajímavé práce ohledně zásad přípravy celotáborových her, které mohou pomoci začínajícím i zkušenějším organizátorům s přípravou letošních táborů...

04.02.2009
Už jsem to měl v plánu dlouho, ale až dnes jsem konečně získal trochu toho času, a tak jsem založil novou kategorii s podklady a rámy pro usnadnění tvorby Vašich diplomů nebo jako čistý podklad pro ruční písemnosti. Vše je od Chmury, kterému opět velice děkuji.


Archív starších novinek


© 2009-2020, ARTEGA, z.s.
Webové stránky ARTEGA, z.s. - Diplomy, fonty a hry zdarma ke stažení - Epřehledy - Rychlý přehled v nejrůznějších oborech
Lidový slovník - význam slov zastaralých, slangových, odborných i cizojazyčných
Milujeme hudbu - originální texty a české překlady písniček - Akordník - písničky s akordy na kytaru
ITBlogček - Rady a návody pro počítačové všeználky - Phaeriss - vlastní autorská hudba zdarma i do provozoven