Vaše díla

Máte doma něco zajímavého?
A chtěli byste se podělit? Pak budu velmi rád, když svá díla nabídnete i ostatním lidem, kteří připravují různé akce a programy, dětské soutěže, sportovní zápasy, závody či hry na táborech či školách v přírodě. Veškeré diplomy, pochvalné listy, děkovné listy, sportovní tabulky, zkrátka vše, co by se mohlo hodit i jiným. Vše s potěšením uveřejním na těchto stránkách včetně informací o autorovi v rozsahu, ve kterém si to autor přeje. Pokud není autor známý a diplom očividně nepatří ke komerčně nabízeným, lze místo informace o autorovi zveřejnit informace o zasilateli :-)

Proč se s někým vlastně dělit?
Možná Vás napadla otázka znehodnocení Vašich diplomů, když je bude rozdávat "každý". Jakou pak budou mít cenu v pokojíčku na zdi, když stejné či podobné budou viset na zdi někoho jiného? Tyto otázky jsou jistě na místě. Na druhou stranu, jakou cenu má práce člověka na jediném diplomu, který byl rozdán třeba jen třem výhercům? Naše země je veliká a pravděpodobnost až takového rozšíření jednoho diplomu se mi nezdá příliš vážná. Navíc pak můžete mít mnohem lepší pocit, že právě Vaše dílo se tak moc líbí a vykouzlilo úsměv na tváři tolika jedinců :-). Druhá věc je ta, že velká várka diplomů se rozdává spíše pro potěšení (především na školách v přírodě, kde většina dětí diplomy ztratí ještě dříve, než dojede domů) a pro ulehčení práce jiným organizátorům, kteří třeba více času věnují pro dobro dané věci... Tož hezká filozofie, ne? :-)

Kolik lidí si stáhlo Váš diplom?
Stránky jsou prozatím ve svém novorozeneckém věku, zatím tak polehávají a než se naučí chodit, jistě uplyne ještě trocha času. Už teď se mi ovšem podařilo monitorovat každý diplom co do počtu stažení. Je otázka, nakolik jej budou ovlivňovat tzv. boti z internetu. Boti se však chovají ke všem diplomům férově, takže pokud Váš diplom má nejvíce stažení, nejspíš se stal také nejvíce užitečným ;-)

Kam posílat Vaše dílo?
Jakékoliv dokumenty posílejte prosím na e-mailovou adresu administrátora petr.polomik (zavináč) email (tečka) cz . Příslušné znaky v závorce nahraďte prosím skutečným znakem (tečkou a zavináčem). Pokud chcete být uveden jako autor dokumentu, napište Váš text, který chcete mít v tomto údaji uveřejněn. Jakékoliv dotazy, náměty či návrhy od Vás rovněž velmi rád uvítám.

Autorská práva
Neposílejte prosím komerčně prodávané či navrhované diplomy. Tyto by beztak nemohly být uveřejněny. Takové diplomy mají v sobě většinou i logo firmy nebo vyznačený copyright.

Co takhle odměna?
Bohužel žádná finanční odměna není možná. Stránky nemají komerční účel, byly vytvořeny zdarma pro všechny ostatní, kteří, stejně jako kdysi já, hledali marně nějaké inspirace k diplomům pro děti.© 2009-2020, ARTEGA, z.s.
Webové stránky ARTEGA, z.s. - Diplomy, fonty a hry zdarma ke stažení - Epřehledy - Rychlý přehled v nejrůznějších oborech
Lidový slovník - význam slov zastaralých, slangových, odborných i cizojazyčných
Milujeme hudbu - originální texty a české překlady písniček - Akordník - písničky s akordy na kytaru
ITBlogček - Rady a návody pro počítačové všeználky - Phaeriss - vlastní autorská hudba zdarma i do provozoven